Hotline: +420 511 189 990
czsk

Stroje na ledovou tříšť

Naše produkty

Stroje ledovou tříšť jsou neocenitelní parťáci na prodej letního osvěžení. Výrobníky tříště můžete pořídit na míru svým potřebám, od jednoduchých strojů s jednou komorou až po profi velkokapacitní zařízení na 12 litrů produktu.

Jak vybrat stroj na ledovou tříšť

Stroje můžete využít nejen na výrobu tříště, ale taky na chlazené nápoje a výobníky SP a Sorby Dream na hustší krémy. Přečtěte si stručný text jak výrobníky fungují a jak se dělá ledová tříšť. Pro lepší orientaci si pročtěte následující popis jednotlivých variant.

Výrobník ledové tříště

NINA - základní malý stroj

Výrobník ledové tříště NINA je vhodný pro menší provozy s malým odběrem nápojů nebo tříště. NINA je v základní verzi s jednokomorovou nádobou s kapacitou 2 litry. Pokročilá verze výrobníku se skládá ze tří van o celkové kapacitě 6 litrů produktu. Stroj můžete pořídit i v provedení s dvojitou vanou, díky které ušetříte na spotřebě elektrické energie a vyrobíte tříšť nebo nápoj rychleji.

je ideální pro malé provozy s malým odběrem nápojů nebo tříště. Tenhle malý šikula se ve výchozí variantě prodává jako jednokomorový s kapacitou vany 2 litry. V pokročilejší verzi se výrobník skládá ze tří van, a celková kapacita tak činí 6 litrů nápojů nebo tříště. Stroj je k dostání i v provedení s dvojitou vanou, nespotřebuje tolik el. energie a vyrábí rychleji.

Menší zásobník má tu výhodu, že můžete míchat i menší množství produktu a nebudete mít výrazné neprodané přebytky. Tyto výrobníky se hodí spíše do menších provozů jako doplňkový sortiment.

CARESS a FABY - menší stroje, polepy

Do kategorie menších strojů na ledovou tříšť řadíme také CARESS a FABY. Stroje CARESS jsou spolehlivé stroje na výrobu dokonalého a stejnorodého produktu bez krystalizace a pěnění. Snadno se ovládají a čistí, mají nízký příkon. Stroje FABY mají velmi dobrou cirkulaci vzduchu. Stroje FABY a CARESS se mohou snadno olepit vlastní grafikou.

SORBY DREAM - větší kapacita

Výrobníky tříště SORBY DREAM jsou co do parametrů a funkcí podobné strojům NINA. Mohou vyrábět i menší množství tříště, kapacita komory je 10litrová a stroj může mít jednu až tři komory. Maximální kapacita je 30 litrů.

SP - elektronické řízení a husté krémy

Stroje na ledovou tříšť SP umožňují výrobu i hustších krémů a tříště. Můžete s nimi vyrábět i velmi malé množství, díky elektronickému nastavení teploty i hustší krémy. Elektronika také chrání stroj před mechanickým poškozením a obsluhu stroje před poraněním (při nadzvednutí víka se blokují míchací části).

FROSTY DREAM - dokonalé míchání

Výrobníky FROSTY DREAM se dvěma až třemi komorami o kapacitě 12 litrů jsou vybaveny dvojitým ptentovaným systémem pro dokonalé a homogenní míchání produktu. Na přední části výparníku má stroj dvojité jištění proti nežádoucímu prosakování tříště nebo nápoje dovnitř stroje, které by jej mohlo poškodit.

I-PRO - vyšší třída strojů

Stroje I-PRO se řadí do vyšší úrovně výrobníků ledové tříště. Nápoj nebo tříšť výrábí rychleji, levněji a kvalitněji než běžné stroje na trhu. Díky dvojitému systému izolace van mají stroje menší tepelné ztráty a kondenzaci na povrchu zařízení. Na výrobu je potřeba menší výkon kompresoru, stroj má tichý chod a spotřebuje méně elektrické energie. Jakmile je produkt v optimální konzistenci, stroj se automaticky přepne do úsporného režimu STAND-BY. Ve vrchním krytu stroje je umístěna LED lampa s dostatečnou svítivostí, která však neohřívá připravovaný nápoj.

Články

5/02/2020

Toužíte si založit vlastní cukrárnu, ale máte obavy z výsledku? Nenechte se odradit a změňte svůj sen ve sk...

7/01/2020

Pokud zvažujete pořízení stroje na zmrzlinu, je třeba zvážit celou řadu faktorů. Doporučujeme prokonzul...

7/03/2019

Chystáte-li se pořizovat si s blížící se sezónou stroj na zmrzlinu, to první, co byste si měli ujasnit, je ...