Hotline: +420 511 189 990
czsk

Jaký zmrzlinový stroj je pro vás ten pravý?

Naše produkty

Články

05. 02. 2020

Toužíte si založit vlastní cukrárnu, ale máte obavy z výsledku? Nenechte se odradit a změňte svůj sen ve sk...

07. 01. 2020

Pokud zvažujete pořízení stroje na zmrzlinu, je třeba zvážit celou řadu faktorů. Doporučujeme prokonzul...

07. 03. 2019

Chystáte-li se pořizovat si s blížící se sezónou stroj na zmrzlinu, to první, co byste si měli ujasnit, je ...

Chystáte-li se pořizovat si s blížící se sezónou stroj na zmrzlinu, to první, co byste si měli ujasnit, je jeho velikost. Jiný přístroj se vám totiž bude hodit do vytížené cukrárny, s jiným si vystačíte v zahradní restauraci, kde bude zmrzlina pouze doplňkovým sortimentem.

Stroje na točenou zmrzlinu

Zmrzlinové stroje pro menší provozy

Vlastníte-li podnik, ve kterém bude zmrzlina hrát pouze vedlejší roli v podobě ingredience do ledové kávy,  mléčného šejku, horkých malin či palačinek, je zbytečné, aby jste si rovnou pořizovali stroj na 90 kilogramů zmrzliny. Perfektní množství potřebné pro váš podnik totiž zvládne vyrobit i maloobjemový zmrzlinový stroj, který šetří nejen vaše peníze, ale také čas potřebný k přípravě.

Nebojte se, že by malý znamenal také méně kvalitní. Zmrzlinové stroje s menším objemem se ve všech ohledech směle vyrovnají svým velkým kolegům. V této kategorii naleznete přístroje na výrobu točené i kopečkové zmrzliny (výrobníky zmrzliny), stejně jako stolní chladící vitríny

Zajímavou možností jsou multifunkční kombinované stroje, které v jednom stroji nabízí výrobník zmrzliny, cukrářský stroj a paster. Zařízení pracuje ve dvou režimech, teplý a studený, tedy výrobník a paster, a každý z nich má samostatné ovládání i veškeré části, takže mohou pracovat současně, ale také zcela samostatně

Náš tip: Výrobníky fresh zmrzliny

Trendem posledních let je fresh zmrzlina – čerstvá zmrzlina vyráběná přímo před očima zákazníka. Právě to umí výrobníky fresh zmrzliny řady GX, které kombinují vertikální výrobník kopečkové zmrzliny s vitrínou. Celá výroba probíhá v jednom stroji a není třeba pořizovat další zařízení (šoker, paster, konzervátor, vitrínu), což ušetří prostor i peníze.

Stavebnicový systém výrobníků umožňuje postupné rozšiřování výroby podle vašich potřeb (v nabídce jsou výrobní vitríny v počtu 2, 4, 6 a 8 stanic). Výrobníky mají jednoduché a uživatelsky přívětivé ovládání. Veškerou práci, včetně udržování teploty, míchání či šlehání, dělá stroj sám. 

Vitríny kombinované s výrobníkem zmrzliny řady GX

Zmrzlinové stroje pro střední provozy

Máte, jak to tradičně bývá, v létě plné ruce práce s točením zmrzliny, zatímco v zimě se do vaší cukrárny chodí spíš na lahodné zákusky a šálek horké čokolády? Zmrzlinové stroje Frigomat se středním objemem, určené jak pro výrobu kopečkové, tak i točené zmrzliny, vám pomohou hravě zvládnout letní nápor a přitom mohou bez problémů zahálet v průběhu zimy. Navíc vám klidně umožní i provoz na poloviční výkon.

V zaběhnuté cukrárně také velice oceníte multifunkční zmrzlinové stroje na kopečkovou zmrzlinu se středním objemem, které zvládnou vyrobit nejen zmrzlinu, ale i trhák každé letní sezóny - dietní mražený jogurt.

Náš tip: Stroj na točenou zmrzlinu Frigomat KISS 3P Power VE MIXER

Mobilní třípákový stroj s dvěma nezávislými řídícími jednotkami, které pracují samostatně a každá řídí jednu polovinu stroje. Můžete tedy bez problémů vyrábět zcela nesourodé produkty nebo pracovat jen na jedné polovině stroje (v zimním období nebo na konci směny).  Mimo točené zmrzliny dále nabízí možnost výroby sorbetta, granity, točeného jogurtu, mousse a mnoho dalších specialit s vysokým obsahem zašlehaného vzduchu.

 

Zmrzlinové stroje pro velké provozy

Pokud jste majitelem velkého a frekventovaného provozu, se který se musí denně vypořádat s frontou zákazníků, lačnících po mražené delikatese, jistě sami nejlépe víte, že každá minuta navíc, kterou strávíte přípravou, znamená hotovou katastrofu. Bez obav proto sáhněte po zmrzlinových strojích vyznačujících se nejen velkým objemem vyráběné zmrzliny, ale také velkým výkonem, který vám zajistí skutečně bezproblémovou výrobu a výdej.

Stroje pro velké provozy jsou také sestaveny speciálně s ohledem na vysokou zátěž, můžete se na ně proto spolehnout v každé situaci. Jsou plně automatizované, takže vás nezdržují od práce. Kombinované stroje na zmrzlinu vám navíc umožní také výrobu dalších mražených produktů, které hravě rozšíří nabídku vašeho podniku, aniž byste museli investovat do dalších strojů.

Náš tip: Výrobníky kopečkové zmrzliny série Titan LCD

Modelová řada TITAN LCD reprezentuje nejvýkonnější výrobníky klasické zmrzliny. Mají počítačem řízenou výrobu, LCD obrazovku a komunikaci v českém jazyce. 

Náš tip: Mobilní zmrzlinové stánky

Trendem posledních let jsou zmrzlinová autíčka nebo stánky, se kterými se snadno dostanete přímo k vašim zákazníkům. 

Zmrzlinová autíčka

 

Potřebujete poradit s výběrem stroje? Neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme i s kompletním návrhem a vybavením cukrárny

Články

5/02/2020

Toužíte si založit vlastní cukrárnu, ale máte obavy z výsledku? Nenechte se odradit a změňte svůj sen ve sk...

7/01/2020

Pokud zvažujete pořízení stroje na zmrzlinu, je třeba zvážit celou řadu faktorů. Doporučujeme prokonzul...

7/03/2019

Chystáte-li se pořizovat si s blížící se sezónou stroj na zmrzlinu, to první, co byste si měli ujasnit, je ...