Hotline: +420 511 189 990
czsk

Nová řada multifunkčních strojů TWIN CHEF

Naše produkty

Články

05. 02. 2020

Toužíte si založit vlastní cukrárnu, ale máte obavy z výsledku? Nenechte se odradit a změňte svůj sen ve sk...

07. 01. 2020

Pokud zvažujete pořízení stroje na zmrzlinu, je třeba zvážit celou řadu faktorů. Doporučujeme prokonzul...

07. 03. 2019

Chystáte-li se pořizovat si s blížící se sezónou stroj na zmrzlinu, to první, co byste si měli ujasnit, je ...

Stroje na kopečkovou zmrzlinu TWIN CHEF jsou jedničkami mezi cukrářskými stroji. Nejvyšší produktová řada přístrojů Frigomat v sobě spojuje výrobník a paster, které vám umožní vyrobit širokou škálu sladkých pochoutek - od zmrzliny přes čokoládu až po husté krémy. Jaké jsou další výhody stroje TWIN CHEF se dozvíte v našem článku.

Dvě LCD obrazovky pro lepší manipulaci

 

TWIN CHEF je nová řada multifunkčních strojů, která navazuje na sérii TWIN LCD. Zatímco u TWIN LCD je paster ovládán pomocí jednoduchého digitálního systému, stroje na kopečkovou zmrzlinu TWIN CHEF disponují plochou obrazovkou a mikropočítačem nejen pro výrobník, ale i pro paster. Výroba cukrářských výrobků i jejich pasterizace tak probíhá zcela automaticky, rychle a jednoduše. Ke snadné manipulaci a ovládání přístrojů TWIN CHEF přispívá také špičkový software a plná komunikace v češtině.

V interaktivním menu najdete 24 přednastavených programů s možností změny volitelných parametrů, jako je čas přípravy nebo výsledná hustota produktu. Zajímavé jsou výrobní programy pro výrobu ledové tříště a cukrářských krémů, program TURBO se zvýšenou rychlostí otáček míchadla nebo třeba speciální program pro výrobu zmrzliny HARD+.

Dva stroje v jednom

 

Výrobník a paster mohou díky oddělenému ovládání fungovat současně nebo zvlášť. „Výpust z pasteru může buď vést přímo do výrobníku, takže směs při přelévání z pasteru do výrobníku neopustí stroj, anebo  může být otočena pro přímý výdej mimo stroj," popisuje stroj Michal Černý, výkonný ředitel společnosti CESK, která zastupuje značku Frigomat na českém trhu. Přístroj tak výrazně šetří čas i peníze a není náročný na prostor. Místo dvou oddělených zařízení si cukrář pořídí jeden stroj se stejnými funkcemi.

Pasterizace je navíc zcela bezpečná - díky glykolové náplni můžete zahřívat i velmi malé množství směsi, aniž byste se báli jejího připálení. Pokud je pasterizační proces dokončený, upozorní vás stroj zvukovým nebo vizuálním signálem.

TWIN CHEF pro moderní samostatné cukrárny

 

Zajímá vás, pro koho jsou stroje TWIN CHEF určeny? „Pro všechny, kteří touží po vysoce výkonném a moderním zařízení pokrývajícím velkou škálu cukrářské výroby. Díky strojům TWIN CHEF může být  cukrárna zcela nezávislá a může si téměř vše vyrobit sama," odpovídá na otázku Černý. Jaké cukrářské stroje nejdete v sérii TWIN CHEF? 

 

S přístroji z produktové řady Frigomat TWIN CHEF vyrobíte zmrzlinu, krémy, čokolády, náplně, turecký med, ledové tříště a další druhy cukrářských výrobků. V případě potřeby je můžete ihned tepelně upravit. Hodil by se vám multifunkční stroj s automatickou výrobou? Přečtěte si více informací o strojích TWIN CHEF! 

 

Články

5/02/2020

Toužíte si založit vlastní cukrárnu, ale máte obavy z výsledku? Nenechte se odradit a změňte svůj sen ve sk...

7/01/2020

Pokud zvažujete pořízení stroje na zmrzlinu, je třeba zvážit celou řadu faktorů. Doporučujeme prokonzul...

7/03/2019

Chystáte-li se pořizovat si s blížící se sezónou stroj na zmrzlinu, to první, co byste si měli ujasnit, je ...