Hotline: +420 511 189 990
czsk

Jak vybrat zmrzlinový stroj na míru svému provozu?

Naše produkty

Články

05. 02. 2020

Toužíte si založit vlastní cukrárnu, ale máte obavy z výsledku? Nenechte se odradit a změňte svůj sen ve sk...

07. 01. 2020

Pokud zvažujete pořízení stroje na zmrzlinu, je třeba zvážit celou řadu faktorů. Doporučujeme prokonzul...

07. 03. 2019

Chystáte-li se pořizovat si s blížící se sezónou stroj na zmrzlinu, to první, co byste si měli ujasnit, je ...

Pokud přemýšlíte o tom, že si do své provozovny pořídíte stroj na zmrzlinu, určitě zvažujete řadu důležitých detailů. Je pravda, že v současné opravdu široké nabídce těchto pomocníků do cukráren, kaváren, restaurací nebo hotelů není vůbec jednoduché se vyznat. Abychom vám rozhodování zjednodušili, rozdělili jsme zmrzlinové stroje do tří kategorií pro malé, střední a velké provozy.

Pokud přemýšlíte o tom, že si do své provozovny pořídíte stroj na zmrzlinu, určitě zvažujete řadu důležitých detailů. Je pravda, že v současné opravdu široké nabídce těchto pomocníků do cukráren, kaváren, restaurací nebo hotelů není vůbec jednoduché se vyznat. Abychom vám rozhodování zjednodušili, rozdělili jsme zmrzlinové stroje do tří kategorií pro malé, střední a velké provozy

Zjistíte jak vybrat zmrzlinový stroj, který nejlépe odpovídá nárokům vašeho podniku, dozvíte se jak zbytečně neutrácet, ale zároveň nepodcenit zájem vašich zákazníků. Pokud se obáváte, že zmrzlinový stroj je investice, která se vám vyplatí pouze v letním období, zjistíte také, že kvalitní značkové zmrzlinové stroje vám nabídnou řadu dalších funkcí, které využijete v průběhu celého roku.

Zmrzlinové stroje pro velké provozy

Pokud jste majiteli opravdu velkého gastronomického provozu, nebo se vaše cukrárna nachází na exponovaném místě, jsou výkonné zmrzlinové stroje pro velký objem zmrzliny jednoznačnou volbou. Zvládnete díky nim opravdu velké množství zákazníků, můžete se rozloučit s frontami. Profesionální zmrzlinové stroje vám umožní jednoduchou a rychlou výrobu té nejlepší zmrzliny.

V případě, že je třeba zvládnout vyrobit a vydat velký objem zmrzliny, stává se klíčovou vlastností stroje na zmrzlinu jeho spolehlivost. Proto jsou stroje pro velký prodej připraveny na vysokou zátěž, díky mimořádné technologické propracovanosti, kvalitním a odolným materiálům, plné automatizaci a efektivní komunikaci máte celý proces výroby se všemi fázemi plně pod kontrolou.

Zmrzlinové stroje pro střední provozy

Zmrzlinové stroje pro střední provozy se skvěle hodí pro cukrárny, kavárny a restaurace, které v létě potřebují zvládnout zmrzlinové špičky na svých předzahrádkách. Tyto stroje mohou v dalších obdobích pracovat pouze na poloviční výkon a zcela se tak přizpůsobí vašim požadavkům.

Díky multifunkčnosti těchto zmrzlinových strojů můžete vyrábět řadu dalších dobrot, jako jsou studené nápoje, točený jogurt, granita nebo sorbetta. Pro střední provozy jsou tak zmrzlinové stroje investicí, která se opravdu vyplatí. Mimořádná kvalita materiálů je zárukou dlouhé životnosti a bezstarostného provozu.

Zmrzlinové stroje pro malé provozy

Prakticky všechny gastronomické provozy ocení výrobu vlastní zmrzliny, a to v průběhu celého roku. Můžete servírovat vlastní zmrzlinové poháry, palačinky s ovocem a zmrzlinou, přidávat zmrzlinu k horkým moučníkům či ovoci. Můžete se spolehnout, že vaši zákazníci poznají rozdíl mezi kupovanou zmrzlinou a zmrzlinou vlastní výroby.

Kvalitní zmrzlinové stroje pro malé provozy vám umožní vyrobit tolik zmrzliny, kolik potřebujete, takže se nemusíte obávat zbytečných investic. Díky multifunkčnímu charakteru zmrzlinových strojů se vám navíc otevírají další možnosti jejich využití.

Pokud jste si již ujasnili, která kategorie zmrzlinových strojů nejlépe odpovídá požadavkům vašeho provozu, zbývá ještě rozhodnout, zda svým zákazníkům nabídnete točenou nebo kopečkovou zmrzlinu. Konkrétního pomocníka si můžete vybírat si v kategoriích zmrzlinové stroje na kopečkovou zmrzlinu nebo zmrzlinové stroje na točenou zmrzlinu.

Články

5/02/2020

Toužíte si založit vlastní cukrárnu, ale máte obavy z výsledku? Nenechte se odradit a změňte svůj sen ve sk...

7/01/2020

Pokud zvažujete pořízení stroje na zmrzlinu, je třeba zvážit celou řadu faktorů. Doporučujeme prokonzul...

7/03/2019

Chystáte-li se pořizovat si s blížící se sezónou stroj na zmrzlinu, to první, co byste si měli ujasnit, je ...