Hotline: +420 511 189 990
czsk

Možnosti výrobníků ledové tříště

Naše produkty

Články

05. 02. 2020

Toužíte si založit vlastní cukrárnu, ale máte obavy z výsledku? Nenechte se odradit a změňte svůj sen ve sk...

07. 01. 2020

Pokud zvažujete pořízení stroje na zmrzlinu, je třeba zvážit celou řadu faktorů. Doporučujeme prokonzul...

07. 03. 2019

Chystáte-li se pořizovat si s blížící se sezónou stroj na zmrzlinu, to první, co byste si měli ujasnit, je ...

Léto tady bude co nevidět, lidé zamíří k vodě nebo posedět s přáteli do restaurace a opět dostanou chuť na ledové osvěžení. Kromě nápojů a zmrzliny se jako provozovatel gastronomického podniku neobejdete bez výrobníku ledové tříště. Jenže jak vybrat ten správný? Rádi Vám poradíme a pomůžeme s výběrem vhodného zařízení.

V čem jsou naše výrobníky tříště unikátní

Jednotlivé modely se liší kapacitou, funkcemi, počtem nádob a vzhledem.

Zajímavý design výrobníku a především svěží vzhled samotné ledové tříště dokáže snadno upoutat pozornost kolemjdoucích.

Výrobníky ledové tříště mají upoutají pozornost zákazníků

Nečekané funkce - stroje na ledovou tříšť umějí většinou vyrobit i ledovou kávu, chlazený juice, sorbet i točený jogurt. Lze v nich míchat také produkty s alkoholem i další speciality, které se v parném létě hodí pro rozšíření sortimentu a dobře se prodávají. Pokročilé přístroje umožňují navíc sycení oxidem uhličitým.

Malí i velcí pomocníci - vadí Vám fronty? Nenechte Vaše zákazníky čekat! Pořiďte si stroj s dostatečnou kapacitou, který má výkonné chlazení a přitom je úsporný z hlediska spotřeby elektrické energie. Nabízíme výrobníky s jednou, dvěma i třemi nádobami na tříšť.

Snadná obsluha a čištění - celý výrobník ledové tříště je vždy jednoduše, rychle rozebíratelný a lze ho tak kdykoli umývat i čistit. Nádoby nemusíte vyprazdňovat každý den, nemusíte likvidovat po jedné směně neprodané zbytky a můžete je zcela hygienicky, bezpečně uchovat pro další den. Naše stroje jsou totiž vybaveny takzvaným klidovým režimem, umožňujícím chlazení i přes noc. Nápoj je díky tomu okamžitě připravený pro další výrobu tříště. Čištění lze provádět jen jednou za dva dny.

Bezpečný provoz a obsluha - všechny naše přístroje jsou velmi spolehlivé a bezpečné. Zásobník je od elektronické části bezpečně oddělen a nehrozí ani poruchy způsobené zatékáním tříště. Některé modely bývají kromě standardních ochranných prvků opatřeny také automatickým zabezpečením, pro ještě lepší prevenci proti zranění obsluhy.

Servis - nic není dokonalé a i naše kvalitní přístroje se mohou porouchat. Pokud dojde k jakýmkoli problémům s provozem výrobníku, zajistíme okamžitě profesionální a rychlý servis.

Výkon a unikátní design - výrobníky v naší nabídce

Malý a ekonomický výrobník

Mezi nejmenší přístroje v naší nabídce patří výrobník ledové tříště NINA 1. Tento malý pomocník s jednou dvoulitrovou nádobou se výborně hodí do menších podniků, které ho používají pro doplnění a rozšíření sortimentu. 

Potřebujete větší stroj?

Pak je pro Vás ideálním řešením některý z výrobníků ledové tříště řady I-PRO 1-3. Mezi jeho přednosti patří dvojitý systém izolace, který odděluje vanu od okolního vzduchu. Díky tomu je výroba ledové tříště velmi rychlá a energeticky úsporná. Při provozu nedochází ke kondenzaci vody na vaně, tříšť si udržuje stabilní teplotu a není nutné časté dochlazování. Použití moderních technologií a skvělý, propracovaný design dělají z tohoto zařízení spolehlivého a elegantního pracanta, vhodného i do větších gastronomických provozů.

Výrobník ledové tříště I-PRO 3 MEC

Ledová tršíť trochu jinak

Kromě klasických variant můžete míchat různé kombinace - doporučujeme třeba ananas a višeň nebo cola a limetka. Můžete se ale pustit i do odvážnějších variant - ledové smootie z rozmixovaného ovoce nebo třeba tříšťové koktejly.

Články

5/02/2020

Toužíte si založit vlastní cukrárnu, ale máte obavy z výsledku? Nenechte se odradit a změňte svůj sen ve sk...

7/01/2020

Pokud zvažujete pořízení stroje na zmrzlinu, je třeba zvážit celou řadu faktorů. Doporučujeme prokonzul...

7/03/2019

Chystáte-li se pořizovat si s blížící se sezónou stroj na zmrzlinu, to první, co byste si měli ujasnit, je ...

Aktualita

PřijďtePřijďte si prohlédnout novinky na zmrzlinovou sezónu 2024

Jako každý rok jsme si pro vás připravili několik prezentací novinek po ČR i SK.