Hotline: +420 511 189 990
czsk

Možnosti výrobníků ledové tříště

Naše produkty

Články

05. 02. 2020

Toužíte si založit vlastní cukrárnu, ale máte obavy z výsledku? Nenechte se odradit a změňte svůj sen ve sk...

07. 01. 2020

Pokud zvažujete pořízení stroje na zmrzlinu, je třeba zvážit celou řadu faktorů. Doporučujeme prokonzul...

07. 03. 2019

Chystáte-li se pořizovat si s blížící se sezónou stroj na zmrzlinu, to první, co byste si měli ujasnit, je ...

Léto tady bude co nevidět, lidé zamíří k vodě nebo posedět s přáteli do restaurace a opět dostanou chuť na ledové osvěžení. Kromě nápojů a zmrzliny se jako provozovatel gastronomického podniku neobejdete bez výrobníku ledové tříště. Jenže jak vybrat ten správný? Rádi Vám poradíme a pomůžeme s výběrem vhodného zařízení.

V čem jsou naše výrobníky tříště unikátní

Jednotlivé modely se liší kapacitou, funkcemi, počtem nádob a vzhledem.

Zajímavý design výrobníku a především svěží vzhled samotné ledové tříště dokáže snadno upoutat pozornost kolemjdoucích.

Výrobníky ledové tříště mají upoutají pozornost zákazníků

Nečekané funkce - stroje na ledovou tříšť umějí většinou vyrobit i ledovou kávu, chlazený juice, sorbet i točený jogurt. Lze v nich míchat také produkty s alkoholem i další speciality, které se v parném létě hodí pro rozšíření sortimentu a dobře se prodávají. Pokročilé přístroje umožňují navíc sycení oxidem uhličitým.

Malí i velcí pomocníci - vadí Vám fronty? Nenechte Vaše zákazníky čekat! Pořiďte si stroj s dostatečnou kapacitou, který má výkonné chlazení a přitom je úsporný z hlediska spotřeby elektrické energie. Nabízíme výrobníky s jednou, dvěma i třemi nádobami na tříšť.

Snadná obsluha a čištění - celý výrobník ledové tříště je vždy jednoduše, rychle rozebíratelný a lze ho tak kdykoli umývat i čistit. Nádoby nemusíte vyprazdňovat každý den, nemusíte likvidovat po jedné směně neprodané zbytky a můžete je zcela hygienicky, bezpečně uchovat pro další den. Naše stroje jsou totiž vybaveny takzvaným klidovým režimem, umožňujícím chlazení i přes noc. Nápoj je díky tomu okamžitě připravený pro další výrobu tříště. Čištění lze provádět jen jednou za dva dny.

Bezpečný provoz a obsluha - všechny naše přístroje jsou velmi spolehlivé a bezpečné. Zásobník je od elektronické části bezpečně oddělen a nehrozí ani poruchy způsobené zatékáním tříště. Některé modely bývají kromě standardních ochranných prvků opatřeny také automatickým zabezpečením, pro ještě lepší prevenci proti zranění obsluhy.

Servis - nic není dokonalé a i naše kvalitní přístroje se mohou porouchat. Pokud dojde k jakýmkoli problémům s provozem výrobníku, zajistíme okamžitě profesionální a rychlý servis.

Výkon a unikátní design - výrobníky v naší nabídce

Malý a ekonomický výrobník

Mezi nejmenší přístroje v naší nabídce patří výrobník ledové tříště NINA 1. Tento malý pomocník s jednou dvoulitrovou nádobou se výborně hodí do menších podniků, které ho používají pro doplnění a rozšíření sortimentu. 

Potřebujete větší stroj?

Pak je pro Vás ideálním řešením některý z výrobníků ledové tříště řady I-PRO 1-3. Mezi jeho přednosti patří dvojitý systém izolace, který odděluje vanu od okolního vzduchu. Díky tomu je výroba ledové tříště velmi rychlá a energeticky úsporná. Při provozu nedochází ke kondenzaci vody na vaně, tříšť si udržuje stabilní teplotu a není nutné časté dochlazování. Použití moderních technologií a skvělý, propracovaný design dělají z tohoto zařízení spolehlivého a elegantního pracanta, vhodného i do větších gastronomických provozů.

Výrobník ledové tříště I-PRO 3 MEC

Ledová tršíť trochu jinak

Kromě klasických variant můžete míchat různé kombinace - doporučujeme třeba ananas a višeň nebo cola a limetka. Můžete se ale pustit i do odvážnějších variant - ledové smootie z rozmixovaného ovoce nebo třeba tříšťové koktejly.

Články

5/02/2020

Toužíte si založit vlastní cukrárnu, ale máte obavy z výsledku? Nenechte se odradit a změňte svůj sen ve sk...

7/01/2020

Pokud zvažujete pořízení stroje na zmrzlinu, je třeba zvážit celou řadu faktorů. Doporučujeme prokonzul...

7/03/2019

Chystáte-li se pořizovat si s blížící se sezónou stroj na zmrzlinu, to první, co byste si měli ujasnit, je ...