Hotline: +420 511 189 990
czsk

Minireportáž z potravinářského veletrhu SALIMA 2012

Naše produkty

Články

05. 02. 2020

Toužíte si založit vlastní cukrárnu, ale máte obavy z výsledku? Nenechte se odradit a změňte svůj sen ve sk...

07. 01. 2020

Pokud zvažujete pořízení stroje na zmrzlinu, je třeba zvážit celou řadu faktorů. Doporučujeme prokonzul...

07. 03. 2019

Chystáte-li se pořizovat si s blížící se sezónou stroj na zmrzlinu, to první, co byste si měli ujasnit, je ...

Nestihli jste se zastavit na mezinárodní potravinářský veletrh SALIMA 2012? Nevadí. Přinášíme vám stručný výběr toho nejlepšího, co se na veletrhu v oblasti zmrzlinářství událo. Pokud vás tedy zajímá zmrzlina, naše zmrzlinové stroje a další vybavení z našeho portfolia, minireportáž vám udělá v prezentovaných produktech a novinkách jasno.

Nestihli jste se zastavit na mezinárodní potravinářský veletrh SALIMA 2012? Nevadí. Přinášíme vám stručný výběr toho nejlepšího, co se na veletrhu v oblasti zmrzlinářství událo. Pokud vás tedy zajímá zmrzlina, naše zmrzlinové stroje a další cukrářské vybavení z našeho portfolia, minireportáž vám udělá v prezentovaných produktech a novinkách jasno.

Stánek CESK: nové modely zmrzlinových strojů, zmrzlinová akademie

Bohatý doprovodný program vám bohužel nepředstavíme, ten bylo třeba shlédnout. Ale co se týká našich produktů nebo služeb, to už je jiná.

Hlavním tahákem našeho stánku byla bezesporu zmrzlina a stroje na její výrobu. V rámci prezentace jsme představili nové modely zmrzlinových strojů Frigomat řady KISS, nejprodávanější model stroje na točenou zmrzlinu KLASS 202P MIXER, taktéž italské značky Frigomat, a výrobníky ledové tříště či mraženého jogurtu značky S.P.M.

Z doprovodného programu přeci jen něco nabídneme. A to zmrzlinovou akademii, kde mohli návštěvníci veletrhu vidět profesionálního cukráře a zmrzlináře v akci. Předvedl nejen své schopnosti v práci se zmrzlinou, ale prozradil také tipy, jak zmrzlinu prezentovat, nabízet zákazníkům nebo ji mnoha způsoby ozvláštnit a udělat více přitažlivou.

Naše zmrzlinové stroje a další produkty byly k vidění i na stáncích jiných vystavovatelů. Přinášíme vám přehled těch nejvýznamnějších.

Stánek OPOČNO: inovované směsi vyhlášené zmrzliny

Stánek Opočenské zmrzliny nabídl především ukázku výroby vynikající točené vanilkové a čokoládové zmrzliny s dlouholetou tradicí za použití našeho zmrzlinového stroje Frigomat KLASS 202P MIXER. Dále také ukázku přípravy ledové tříště na výrobníku řady ICE DREAM od italské značky S.P.M a výrobu mraženého jogurtu pomocí stroje GT TOUCH.

Stánek MEC3 (ALLMOND): nové příchutě zmrzliny a Frozen Yogurt

Přední výrobce zmrzlinových směsí MEC3 představil na SALIMA 2012 své nové příchutě zmrzliny a výrobu mraženého jogurtu na stojích Frigomat. V akci jste mohli sledovat například výkonné zmrzlinové stroje KLASS 202 P MIXER a KOLOR 3P MIXER nebo skvělý výrobník kopečkové zmrzliny TITAN 45 LCD.

Kromě zmrzlinových strojů proběhla také prezentace výrobníků ledové tříště nebo velmi populárního výrobníku mraženého jogurtu GT TOUCH. Mražený jogurt si získává mezi milovníky ledových pochoutek stále větší oblibu a patří tak k trendům letošního roku. Kdo si výrobník na nadcházející sezonu pořídí, může nabídnout zákazníkům netradiční pochoutku, která u nás není prozatím tolik rozšířená.

Stánek MAC 3 byl také tematický spjatý s efektivní prezentací zmrzliny, k vidění tak byla řada profesionálních prezentačních vitrín značky ItalProget řady MAGIC, SOLARIS a ENERGY, které jsou vhodné jak k prezentaci a prodeji zmrzliny, tak i cukrářských výrobků.

Stánek PreGel: nové směsi na točenou zmrzlinu, ruční výroba nanuků

Stánek světoznámého amerického výrobce zmrzlinových směsí PreGel představil taktéž řadu novinek. Od nových příchutí zmrzliny, přes ukázky ruční výroby nanuků až po nové varianty směsí na točenou zmrzlinu. Většina mražených pochoutek se připravovala na špičkových strojích Frigomat, nechyběli proto ani, mezi návštěvníky velmi oblíbené, ochutnávky.

Kromě populárního výrobníku zmrzliny KLASS 202P MIXER, byl do akce zařazen také výrobník ledové tříště ICE DREAM od S.P.M., výrobníky mraženého jogurtu nebo výrobník kopečkové zmrzliny TITAN 45 LCD.

Detailní informace o všech prezentovaných strojích naleznete na našich webech www.frigomat.cz a www.cesk.cz, případně nás kontaktujte a my vám informace rádi sdělíme, nebo zašleme produktové materiály.

Články

5/02/2020

Toužíte si založit vlastní cukrárnu, ale máte obavy z výsledku? Nenechte se odradit a změňte svůj sen ve sk...

7/01/2020

Pokud zvažujete pořízení stroje na zmrzlinu, je třeba zvážit celou řadu faktorů. Doporučujeme prokonzul...

7/03/2019

Chystáte-li se pořizovat si s blížící se sezónou stroj na zmrzlinu, to první, co byste si měli ujasnit, je ...